Big Bag Intera — производство биг бэгов / бегов в Украине

Виробництво біг бегів в Україні — купити біг беги по доступній ціні

біг беги від виробника ціна

Виробництво біг бегів в Україні

дозволило вітчизняним компаніям, які займаються бізнесом, використовувати недорогу, але надійну і універсальну тару у вигляді м’яких контейнерів.

Біг беги з кожним роком набирають все більшої популярності в різних галузях промисловості і сільському господарстві.  Таку упаковку вибирають насамперед за простоту і зручність використання.

Біг беги — це великі і м’які контейнери, які виготовляють з синтетичного поліпропіленового волокна.  Така тара має ручки (від однієї до чотирьох) або стропи, які дозволяють зробити процес завантаження і вивантаження вантажів значно швидше.  Важливим моментом є той факт, що в таких м’яких контейнерах можна не тільки перевозити, але зберігати сипучі матеріали на відкритому просторі.  Залежно від розмірів біг-бегів вантажопідйомність одного контейнера може варіюватися від 300 до 2000 кілограм.

Перші поліпропіленові м’які контейнери з’явилися в 40- роках 20 століття і були виготовлені з бавовняного полотна, яке надягалось на арматуру.  З тих пір змінилися матеріали, способи їх виготовлення, але затребуваність залишається на високому рівні.

Багатоцільова тара у вигляді поліпропіленових м’яких контейнерів відрізняється еластичністю, простотою експлуатації, низькою ціною, а також компактністю і незначною вагою.  У ній можна транспортувати і зберігати сипкі, гранульовані, а також товари з рідкою консистенцією.

Компанія BIGBAG-INTERA — виробник і постачальник поліпропіленової тари в Україні

 

Купити біг беги (big bag) оптом в Україні від виробника

 

Свою діяльність черкаська компанія почала в 2007 році з оптових поставок м’яких контейнерів.  А вже в 2012 році була запущена власна лінія виробництва тари великих габаритів. 

Компанія пропонує не тільки якісні біг-беги, але і сервіс на високому рівні:

 — постійна телефонна підтримка клієнтів;

— швидка доставка в Київ, Одесу, Дніпро, Кривий Ріг та інші міста України;

— зручний для клієнта спосіб оплати замовлення;

— висока якість продукції, що виробляється;

— можливість виготовлення контейнерів за індивідуальними мірками.

Для виробництва біг перегонів (Україна) компанія використовує високоякісну сировину — поліпропіленову нитку українських або іноземних виробників, а також спеціальні присадки, що дозволяють зробити нитку більш надійною і довговічною.

 

купити біг беги від виробника

Сьогодні в асортименті компанії можна знайти різноманітні біг-беги та іншу продукцію і використовувати їх залежно від потреб вашого бізнесу:

біг беги на 2 ручки найбільш часто використовують у хімічній промисловості, для транспортування і зберігання неагресивних хімічних речовин, а також мінеральних добрив, для борошна, цукру, круп і для перевезень в сфері харчової промисловості.  Спеціальні поліпропіленові вкладиші дозволять продукції не загнивати і зберігатися тривалий час.

біг беги на 4 ручки актуальні для сільського господарства.  У них можна перевозити комбікорм, насіння, урожай, грунт, овочі, фрукти.  Купити великі мішки на 1000 кілограм можна і для добрив, а також для вивезення відходів сільського господарства виноградна лоза, лузга соняшника, гречки і т.д.).

біг беги на 4 cтропи підійдуть в якості будівельних мішків для вивезення сміття, транспортування цегли, бруківки, керамзиту, цементу, щебеню, піску, шпаклівки та інших сухих сипучих матеріалів.  Такі чотиристропні контейнери активно застосовують в металургії для зберігання мідного купоросу, феросплавів та інших матеріалів, які потребують тарі для зберігання.  Підприємства деревообробної промисловості також знайшли застосування біг-бегам.  У таких м’яких контейнерах зберігають і перевозять біопаливо (відходи деревини, тирса).

поліпропіленові мішки — ще один вид м’якої тари, який використовується для переміщення та зберігання сипучих.

поліпропіленові вкладиші в біг беги допоможуть зробити м’який контейнер вологонепроникним і захистять від впливів навколишнього середовища.

вкладиші в напів вагон — ефективний засіб захисту вантажу, що перевозиться.  За допомогою таких вкладишів в вагонах, напіввагонах можна перевозити велику кількість сипучих вантажів, а також захистити їх від прокидання, контакту з поверхнею вагона, атмосферних явищ і т.д.

 

біг беги ціна в україни

Переваги поліпропіленових біг перегонів

Виробництво біг-бегів в Україні не було б настільки затребувана, якби не цілий ряд переваг такого виду упаковки.

До основних переваг поліпропіленової великогабаритної тари відносять:

  1. Мінімальна вага самої тари і велика вантажопідйомність.
  2. Можливість використання в перевезеннях будь-яким видом транспорту.
  3. Можливість зберігання вантажу, що перевозиться на відкритих майданчиках.
  4. Універсальність і застосування практично у всіх галузях господарювання.
  5. Штабелювання і багаторівневе зберігання упакованої продукції на складах або в транспортних засобах, що здійснюють перевезення.
  6. Механізація робіт, пов’язаних з навантаженням і розвантаженням.
  7. Можливість повторного використання або переробки.
  8. Простота експлуатації.
  9. Невисока вартість.

 

біг бег купить в україні

Де купити біг беги українського виробництва?

Купити біг беги українського виробництва найвищої якості пропонує компанія-виробник BIGBAG-INTERA, яка знаходиться в Черкасах.  Для клієнтів з інших регіонів України ми пропонує доставку транспортними компаніями.

Зв’язавшись з компанією BIGBAG-INTERA (Черкаси), ви можете отримати корисну інформацію про модифікаціях контейнерів, їх конструкційних особливостях, про умови експлуатації біг бегів.

Зв’язатися з нами ви можете за наступними номерами телефонів:

 — 063 608 54 56 (Лайфселл);

 — 067 472 88 50 (Київстар).

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Пролистать наверх