Big Bag Intera — производство биг бэгов / бегов в Украине

Купити біг беги в Україні від виробника, без посередників

біг беги від виробника ціна

Купити біг беги в Україні

можна в різних магазинах і на різних торгових майданчиках. Однак, краще це зробити в компанії, яка спеціалізується на виробництві м’яких контейнерів з поліпропілену.

Український виробник — компанія BIGBAG INTERA розпочала власне виробництво понад 9 років тому — в 2012 році. В цілому, діяльність компанії почалася в 2007 році з оптових поставок поліпропіленових мішків, біг бегів та іншої великогабаритної тари.

купить біг беги в Україні від виробника

На сьогоднішній день BIGBAG INTERA має досить широкий асортимент продукції, яку пропонує покупцям в каталозі на своєму офіційному сайті, а саме вкладиші в напіввагон, вкладиші в біг беги з поліетилену, поліпропіленові мішки, а також різноманітні м’які контейнери:

на 2 ручки;

на 4 ручки;

на 4 стропи.

Дані види контейнерів можуть бути будь-яких розмірів, в залежності від потреб замовника. Виготовляється така тара з максимально міцних поліпропіленових ниток. Форми таких мішків часто бувають прямокутні або квадратні. Ручки або стропи не тільки полегшують вантажно-розвантажувальні роботи, а й забезпечують рівномірний розподіл навантаження всередині мішка, а також забезпечують стабільність і стійкість мішка при перевезенні або під час зберігання.

Найчастіше верх біг бегів відкритий, однак, виробник передбачив наявність фартуха , який допомагає захистити вантаж від проникнення вологи.

Дно контейнера також має свої особливості. Воно відрізняється більшою щільністю, іноді може містити фольгу для того, щоб під час транспортування або зберігання вміст контейнерів не псувався.

У деяких конструкціях передбачений спеціальний клапан. Купити біг беги в Україні з клапаном варто тим, хто займається виробництвом або зберіганням сипучої, або гранульованої продукції. Такі клапани допомагають полегшити процес розвантаження.

Додатково можна замовити поліетиленові вкладиші в Біг Беги. Вони дозволять максимально зберегти вантажі, які перевозяться від факторів навколишнього середовища.

купить биг беги в Украине

Біг беги використовуються практично у всіх галузях господарювання, особливо в:

— у металургії та хімічній промисловості;

— у деревообробній промисловості;

— у сільському господарстві;

— у харчовій промисловості;
— у сфері будівництва і т.д.

Купити біг беги (big bag) оптом в Україні від виробника

Універсальність біг бегів є однією з головних переваг м’якої пакувальної тари. Серед інших переваг виділяють:

 

зручність експлуатації і транспортування. Такі контейнери легко наповнюються, а вантажно-розвантажувальні роботи можна здійснювати за допомогою спеціальної техніки (навантажувача або підйомного крана). Крім того, завдяки своїй конструкції — контейнери легко штабелюються, що добре не тільки при транспортуванні, але і при зберіганні на складах і відкритих майданчиках.

доступність цінової політики. Самі біг беги не відрізняються високою ціною, і завдяки тому, що тара має мінімальну вагу, то витрати логістики також мінімізуються.

безпека, підтверджена сертифікатами якості. Матеріал, з яких виготовляють біг беги безпечний для навколишнього середовища. Більш того, він не вступає в хімічні реакції при зіткненні з агресивними речовинами.

можливість повторного використання. Однак варто врахувати, що перед повторним використанням контейнер повинен бути очищений і висушений.

Купити біг беги в Україні можна за вигідною ціною за допомогою всього декількох кліків або телефонного дзвінка.

Зв’язатися з менеджерами компанії BIGBAG INTERA можна через сайт або телефони:

 — 063 608 54 56 (Лайфселл);

 — 067 472 88 50 (Київстар).

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Пролистать наверх