Big Bag Intera — производство биг бэгов / бегов в Украине

Купити біг-беги на 4 ручки в Україні від виробника

біг беги ціна в україни

Купити біг-беги на 4 ручки в Україні

 — шанс налагодити робочий процес, якщо він пов’язаний з виробництвом, зберіганням або транспортуванням сипких або гранульованих речовин.

Такий вид дешевої і надійної пакувальної тари чудово зарекомендував себе в останні роки. Біг-Бег є поєднанням кращих якостей поліпропіленового мішка і контейнера. Біг беги стали альтернативою картонним коробам, які прихідять в непридатність під впливом чинників навколишнього середовища, мішків, які не відрізняються великим об’ємом і місткістю вантажів.

Особливості конструкції біг-бегів на 4 ручки

Конструкція м’яких контейнерів досить проста і зрозуміла. Вона являє собою мішок прямокутної або квадратної форми з чотирма ручками. Такі ручки значно полегшують вантажно-розвантажувальні роботи, дозволяючи використовувати спеціальну техніку (навантажувач або підйомний кран).

Ручки дозволяють більш рівномірно розподілити навантаження в МКР, що значно зміцнює упаковку і робить транспортування вантажів більш ефективним. Крім того, вони забезпечують додаткову безпеку.

Крім цього, конструкція біг-бега на 4 ручки може бути вдосконалена спеціальним вивантажним клапаним на дні контейнера. Також компанія BIGBAG INTERA пропонує контейнери з глухим дном.

Зберігати і переміщати заповнену м’яку тару стоїть на спеціальних піддонах або дерев’яних палетах.

Вкладиші Для Біг Бегів 22

З чого виготовляються біг беги на 4 ручки

Основний матеріал, який використовується для виробництва м’якої пакувальної тари у вигляді біг-бегів —  поліпропіленове волокно. Такі матеріали мають цілу низку переваг:

 — міцність, що дозволяє виробам з поліпропілену не тільки витримувати великі навантаження, але і багаторазово їх використовувати.

стійкість до перепадів температури, вологості, тиску та інших параметрів навколишнього середовища . Такий фактор забезпечує можливість перевозити продукцію в різні точки планети і різні кліматичні пояси.

стійкість до хімічних речовин. Нейтральність матеріалу дозволяє перевозити навіть агресивні хімічні речовини.

екологічність і безпека, підтверджені сертифікатами якості дозволяють зберігати і транспортувати навіть харчові продукти.

Вважається, що одним з головних недоліків поліпропіленового волокна є водопроникність. Однак, виробники м’якої пакувальної тари знайшли вихід з цієї ситуації і пропонують додаткові поліетиленові вкладиші в біг-беги, які захищають продукцію від впливу вологи.

 

Переваги біг-бегів

Завдяки своїй універсальності і функціональності біг-беги зайняли міцне місце на ринку пакувальної продукції.

купить биг бэги, биг беги в Украине

До основних переваг  варто віднести:

 

— доступна ціна, що значно здешевлює вартість транспортування;

— мінімальна вага пакувальної тари;

— механізація робіт, пов’язаних з навантаженням і розвантаженням;

— можливість транспортування великих обсягів продукції;

— втрата продукції при навантаженні / розвантаженні та перевезенні зведена до мінімуму;

— зручне зберігання за рахунок можливості штабелювання м’яких контейнерів ;

— широка сфера застосування;

— простота і зручність експлуатації;

— можливість повторного використання або переробка;

— безпека — контейнери з поліпропілену не приносять шкоди навколишньому середовищу ;

— можливість перевезення сипучої або гранульованої продукції будь-яким доступним видом транспорту.

Список переваг біг-бегів на цьому не закінчується і в залежності від сфери застосування кожен знайде свої переваги та особливості використання біг-бегів на 4 ручки.

біг беги на 4 ручки купить

Де використовуються біг-беги на 4 ручки

 

Одним з переваг біг-бегів є їх універсальність. З перерахованих нижче сфер застосування стане зрозуміло чому дані переваги є одним з показових:

 — для перевезення і зберігання продукції харчової промисловості. Найбільш часто перевозять великі обсяги цукру, борошна, солі, круп, крохмалю, соди і т.д.;

для транспортування і зберігання продукції сільського господарства — корм для тварин, зернові культури, овочі, фрукти, відходи сільського господарства (виноградна лоза, макуха, Луска і т.д.).

для пересування продукції металургійної галузі, хімічної — добрива, луги, пісок і т.д.;

для організації логістики деревообробної продукції — тирса, тріска, брикети, біопаливо тощо.;

у сфері будівництва — для перевезення цементу, гіпсу, піску, клею, щебеню і т. д., а також для вивезення будівельного сміття.

 

Сьогодні багато офлайн і онлайн магазинів пропонують покупцям подібну продукцію. Однак, найбільш оптимальним рішенням буде покупка м’яких контейнерів у компанії-виробника.

BIGBAG INTERA — українська фірма-виробник, яка територіально знаходиться в Черкаській області, вже більше 9 років має власну виробничу лінію. Власне виробництво дозволяє не тільки нести відповідальність за якість продукції, але і враховувати індивідуальні параметри замовників.

Компанія завжди має запас готової продукції (найбільш популярною серед замовників) на складі, а також пропонує відмінний сервіс і доставку до Києва, Одеси, Дніпра, Кривого Рогу та в інші міста і регіони України.

Купити біг беги (big bag) оптом в Україні від виробника

Крім біг-бегів на 4 ручки в компанії BIGBAG INTERA можна придбати:
  1. Біг беги на 2 ручки
  2. Біг-беги на 4 стропи
  3. Поліпропіленові мішки
  4. Вкладиші у напіввагон
  5. Вкладиші в Біг беги з поліетилену

Оформити замовлення ви можете на офіційному сайті компанії або зв’язавшись з менеджерами за зручним для вас номером телефону:

 — 063 608 54 56 (Лайфселл);

 — 067 472 88 50 (Київстар).

Купити біг беги на 4 ручки в Україні в компанії BIGBAG INTERA — це сучасне рішення, якої має масу переваг: починаючи від ціни і закінчуючи функціональністю.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Пролистать наверх