Big Bag Intera — производство биг бэгов / бегов в Украине

Купити Вкладиші Для Біг Бегів в Україні — BIGBAG INTERA

біг беги ціна в україни
Купити вкладиші для біг бегів в Україні

допоможе українська компанія-виробник м’яких пакувальної тари BIGBAG INTERA (Черкаси).  Подібний вид тари для трансляції та зберігання сипучої, гранульованої продукції вже давно завоював популярність серед інших видів упаковки.  Завдяки безлічі переваг, універсальності, а також невеликою ціною м’які контейнери з поліпропілену впевнено займають лідируючі позиції.

Біг беги — це один з видів упаковки продукції — м’який великогабаритний контейнер, додатково оснащений ручками або стропами.  Такі контейнери виготовляються з синтетичного волокна — поліпропілену, а також склад додатково поліпшується за рахунок спеціальних присадок і речовин.  Наприклад, для захисту від ультрафіолетового випромінювання, що вкрай позитивно до перевезення товарів хімічної промисловості.

Вважається, що така тара прийшла до нас зі сходу — Японії або Південній Кореї.  В кінці 80-х років 20-го століття контейнери стали використовувати і на території європейських країн.  І вже в 1985 році були складені стандарти якості, на які повинні рівнятися виробники цих товарів.

Крім універсальності біг-беги відрізняються високою надійністю і міцністю.  Зробити м’який поліпропіленовий контейнер ще більш універсальним, надійним, зносостійким допомагають поліетиленові вкладиші для біг-бегів.

Особливості вкладишів з поліетилену в м’які контейнери
купить биг бэги, биг беги в Украине

Вкладиші є поліетиленове полотно (пакет) широкого формату і виготовляються з поліетилену високого тиску, що робить вкладиші максимально пластичними, воскоподібні на дотик і злегка матовими на зовнішній вигляд.  Така упаковка підбирається строго за розмірами бігбега, в якому розміщуватиметься ручними способом або за допомогою спеціальних машин.  Допускається, що розмір поліетиленових вкладишів може бути трохи більше, ніж розмір бигбеги, але ні в якому разі не менше — загрожує порушенням герметичності упаковки.

Для чого варто купити поліетиленові вкладиші в біг беги?

Замовити поліетиленові вкладиші варто для того, щоб:

 1. Забезпечити сухість вантажу і перешкодити проникненню вологи всередину контейнера. Такі заходи допоможуть зберегти товар від псування або від змін його властивостей під впливом вологи.
 2. Мінімізувати втрати вантажу. Транспортування і зберігання сипучих, гранульованих, дрібнозернистих, порошкових вантажів чреваті розсипанням і втратою частини вантажу. Вкладиші зведуть такі випадки до мінімуму.
 3. Забезпечити відсутність контакту перевезених вантажів із зовнішнім середовищем.
 4. Забезпечити збереження інших вантажів, що перевозяться разом.
 5. Перешкодити вивітрювання йди усихання вантажів, що транспортуються. Всередині упаковки зберігається необхідний мікроклімат.
 6. Захистити перевозяться продукцію від пилу.

Переваги поліетиленових вкладишів в біг-беги

Купити біг беги (big bag) оптом в Україні від виробника

Популярність бігбегов і вкладишів в них безсумнівно обумовлена ​​великою кількістю переваг м’якої тари, а саме:

 

 1. Універсальність. Контейнери підходять для різних товарів:

— харчова промисловість — цукор, борошно, сода, крупи, крохмаль і т.д.

— сільське господарство — перевезення овочів, фруктів, зерна, кормів, комбікорму, добрив, відходів сільськогосподарської промисловості (виноградна лоза, лузга соняшника, гречки і т.д.).

— деревообробна промисловість — транспортування і зберігання тирси, стуржкі та інших відходів і продукції даного виду промисловості.

— хімічна промисловість — калійні та мінеральні добрива, луги, пісок та інші матеріали.

— сфера будівництва — транспортування щебеню, грунту, цементу, гранітної крихти, гіпсу, клею і т.д.

 1. Екологічність. Вкладиші з поліетилену підлягають вторинній переробці.
 2. Безпека. Даний вид упаковки не робить негативного впливу не тільки на навколишнє середовище, але і на транспортуються вантажі.
 3. Раціональність. М’які упаковка досить пластична і гнучка, що дозволяє раціонально використовувати простір усередині транспорту, який здійснює перевезення.
 4. Економічність. По-перше, сама тара відрізняється доступною ціною, по-друге, вага тари настільки незначний, що не грає ролі в загальній вазі, тим самим заощаджуючи витрати на транспортування.

Завдяки тому, що компанія є не тільки оптовим постачальником м’якої пакувальної тари, а й її виробником, можна купити поліетиленові вкладиші в биг беги будь-якої висоти.

Компанія BIGBAG INTERA пропонує:

купити вкладиші в биг беги 80х80 см;

купити вкладиші в биг беги 90х90 см;

купити вкладиші великих розмірів — 1,85х2,60 або 1,65х2,70.

Вкладиші незалежно від розміру можуть мати додаткові властивості.

Наприклад, можна замовити термостійкий поліетиленовий вкладиш — термічна навантаження становить від 120 до 200 градусів за шкалою Цельсія.  Або вкладиші з антистатичним ефектом для запобігання виникненню статичної напруги.

Ціна вкладиша в біг бег 1,85х2,60 вказана орієнтовна і становить близько 36 гривень (станом на весну 2021 року).

Ціна вкладиша в біг бег 1,65х2,70 — близько 35 гривень.  (станом на весну 2021 року).

Ціни на вкладиші з поліетилену менших розмірів варто дізнаватися у менеджерів компанії.

Як купити вкладиші для біг перегонів в Україні в компанії BIGBAG INTERA

Зробити замовлення м’яких вкладишів з поліетилену в компанії можна декількома способами:

Через офіційний сайт компанії.  У відповідному розділі вибрати необхідний розмір і вид вкладиші і здійснити замовлення.

Зв’язатися з менеджерами компанії за наступними номерами телефонів:

+38 (063) 608-54-56 (Лайфселл);

+38 (067) 472-88-50 (Київстар).

Крім оформлення замовлення ви можете отримати детальну консультацію по властивостям товару, допомога у виборі необхідних розмірів, а також ознайомитеся з умовами доставки.  На сьогоднішній день доставка здійснюється в Київ, Одесу, Дніпро, Харків, Кривий Ріг та інші регіони України.

Купити вкладиші для біг перегонів в Україні — просто і недорого в компанії BIGBAG INTERA.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Пролистать наверх