Big Bag Intera — производство биг бэгов / бегов в Украине

Купити Поліпропіленові Мішки в Україні — BIGBAG INTERA

Купити поліпропіленові мішки в Україні

 

Купити поліпропіленові мішки в Україні

можна у компанії-виробника м’якої великогабаритної пакувальної тари BIG BAG INTERA.  Компанія займається оптовими поставками м’яких контейнерів з 2007 року.  А з 2012 року можна купити поліпропіленові мішки від виробника — підприємство обзавелося власною виробничою лінією, що дозволяє задавати високу планку якості і обслуговування, а також враховувати індивідуальні побажання клієнтів.

 

В асортименті компанії можна знайти м’яку упаковку будь-яких обсягів і для різноманітного бізнесу, а саме:

— біг беги на дві або чотири ручки;

— біг беги на дві або чотири стропи;

вкладиші в напіввагон;

поліпропіленові мішки.

Багато підприємств, які займаються виробництвом або використовують у виробничому процесі сипучі, або гранульовані товари замислюються про те, як вибрати оптимальний спосіб транспортування і зберігання невеликих обсягів продукції.  Поліпропіленові мішки — ось вирішення цього питання.

Купити біг беги (big bag) оптом в Україні від виробника

 

Особливості мішків з поліпропілену

Такий вид упаковки вважається одним з найпростіших, дешевих, але і надійних.  Залежно від того, для яких видів продукції вони призначаються конфігурація і модифікація мішків може змінюватися.  Так, вони можуть бути різних розмірів, щільності, з поліетиленовими вкладишами і без, а також з ламінуванням і без нього.

Вважається, що винахід такого виду упаковки для зберігання і транспортування належить руці українського емігранта в Канаді Гаррі Василюка, який мав удосконалити тонкі поліетиленові мішки для сміття.  В результаті неміцний поліетилен був замінений на зносостійкий поліпропілен, і проблема була вирішена.  А мішки стали популярними не тільки для вивозу сміття, а і для інших цілей.

 

Види мішків з поліпропілену та сфера їх застосування

 

Умовно всі види м’якої негабаритної тари діляться на дві підгрупи: для харчових продуктів і, відповідно, для нехарчової продукції.

Така упаковка базово володіє нульовим показником токсичності, характеризується абсолютною екологічністю і відсутністю шкідливих для людського організму добавок.  Варто відзначити, що навіть при нагріванні упаковки і горінні токсичні речовини не виділяються.

поліпропіленові мішки в Україні

Так, для харчової продукції ви можете:

купити мішки для цукру.  Ціна на мішки для цукру буде залежати від кількості штук в замовленні, а також від розмірів самого мішка, який може бути місткістю від 5 до 200 кілограм.

купити мішки для борошна.  Ціна на мішки для борошна формується за тим же принципом, що і для цукру.

купити мішки для круп, крохмалю тощо.

 

Поліпропіленові мішки для харчових продуктів також найбільш часто використовують і в сільському господарстві — для транспортування і зберігання зерна, комбікормів, коренеплодів, плодів фруктових дерев і т.д.

Мішки для харчової продукції можуть відрізнятися між собою.  Так, щільність мішків для муки буде максимально можливою, мішки для цукру і борошна будуть виготовлятися з ламінацією для запобігання проникнення вологи всередину.  Найбільш дешевими будуть мішки для круп, так як їх щільність не висока.

поліпропіленові мішки купити в Україні

Поліпропіленові мішки для нехарчових продуктів також мають широке застосування і використовуються практично у всіх сферах господарювання.

 

Компанія BIGBAG INTERA пропонує:

— купити мішки для будівельного сміття;

— купити мішки для цементу та інших будівельних матеріалів;

— купити мішки для побутових потреб;

— купити мішки для мінеральних добрив;

— а також мішки для інших різних потреб.

 

Переваги поліпропіленових мішків

Мішки з поліпропілену мають ряд позитивних властивостей, які забезпечують їх популярність.  До основних переваг варто віднести:

Довговічність.  Мішки, виготовлені компанією BIGBAG INTERA, можна використовувати протягом тривалого періоду.  Незалежно від терміну використання — чудово справляються з поставленими завданнями.

Варто відзначити, що мішки придатні для повторного використання.
 1. Зносостійкість. Надійне плетіння полотна перешкоджає механічних пошкоджень, а також дозволяє мішкам тримати форму незалежно від того, який вантаж транспортується або зберігається.
 2. Стійкість до вологи. Водонепроникність — одне з головних переваг м’якої тари. При цьому повітря циркулює всередині, що перешкоджає виникненню цвілі і розвитку патогенної мікрофлори.
 3. Універсальність. Використовувати мішки з поліпропілену можна в будь-якій сфері діяльності.
 4. Доступна ціна — купити поліпропіленові мішки дешево можна в будь-який час у компанії-виробника — BIGBAG INTERA. Висока якість і демократичні ціни — відмінне поєднання для перевезення і зберігання вантажів.

  поліпропіленові мішки купити

Основні правила експлуатації поліпропіленових мішків

 

 1. Для заповнення мішків варто використовувати спеціальне фасувальне обладнання.
 2. Не слід заповнювати тару на 100%, оптимально — на 95%.
 3. При заповненні і закриття мішків з поліетиленовим вкладишем всередині, варто усунути повітря.
 4. Температура при заповнюванні вантажу не повинна бути вище 60 градусів.
 5. Якщо очікується температура нижче 0 градусів під час транспортування, то перед завантаженням вмісту в мішки, їх варто добу потримати в кімнатній температурі.
 6. Заповнені мішки слід зберігати в чистих складських приміщеннях закритого типу, бажано на дерев’яних піддонах.

 

Де купити мішки з поліпропілену в Україні?

Купити недорого поліпропіленові мішки можна в компанії BIGBAG INTERA (Черкаси).

Ми пропонуємо якісну продукцію, високий рівень сервісу, доставку в усі регіони України, а також зручні для клієнта способи оплати.

 

Для того, щоб купити поліпропіленові мішки оптом необхідно зателефонувати за наступними номерами телефонів:

+38 (063) 608-54-56 (Лайфселл),

+38 (067) 472-88-50 (Київстар)

або залишити заявку на сайті компанії.

Купити мішки поліпропіленові в Україні в компанії BIGBAG INTERA — значить прийняти оптимальне рішення для вашого бізнесу!

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Пролистать наверх