Big Bag Intera — производство биг бэгов / бегов в Украине

Купити біг беги на 2 ручки в Україні — від виробника BIGBAG-INTERA

Купити біг беги (big bag) оптом в Україні від виробника

Купити біг беги на 2 ручки в Україні

 

пропонує черкаська компанія-виробник м’якої великогабаритної тари BIGBAG-INTERA.

Подібні контейнери виготовляються зі спеціальної поліпропіленової нитки, що робить їх надійними і міцними помічниками в будь-якому бізнесі.

Через майже 60 років після своєї появи біг-беги знайшли нові конструктивні, стали виготовлятися з інноваційних матеріалів, а також широко використовуватися не тільки в усьому світі, але і в Україні.

На сьогоднішній день компанія-виробник BIGBAG-INTERA виготовляє кілька варіантів м’яких контейнерів з поліпропілену:

біг беги на 2 ручки, про які більш детально йтиметься нижче;

біг беги на 4 ручки або 4 стропи — для сфер промисловості, в яких актуальні великі обсяги вантажоперевезень.

поліпропіленові мішки — оптимальний варіант упаковки для зберігання і транспортування гранульованих або сипучих товарів.

поліпропіленові вкладиші в біг беги допомагають забезпечити додаткову вологоізоляцію, що вкрай важливо при транспортуванні рідких вантажів і тих товарів, які «боються» підвищеної вологості.

вкладиші в підлозі вагон — незамінний атрибут для збереження сипучого вантажу, що перевозиться залізничним транспортом.  Такі вкладиші зберігають вантаж від прокидання, контакту з поверхнею вагону, що вкрай важливо в хімічній промисловості, а також захищають від всілякого впливу навколишнього середовища (підвищена вологість, дощ, сніг, вітер, сонце і т.д.)

BIGBAG-INTERA — 13 років на ринку України

купить біг беги в Україні від виробника

Компанія BIGBAG-INTERA (Черкаси) вже понад 13 років перебуває на українському ринку і забезпечує бізнес якісним продуктом.  Серед інших переваг співпраці з компанією виділяються:

— постійна підтримка зв’язку з клієнтами;

— можливість доставки біг бегів на 2 ручки до Києва, Дніпра, Одеси, Кривого Рогу, а також в усі інші регіони України;

— зручні способи оплати;

— швидке виконання замовлень, завдяки наявності власного передового обладнання;

— наявність  затребуваних розмірів м’якої тари на складі.

 

У компанії BIGBAG-INTERA ви можете купити оптом біг беги на 2 ручки, а також будь-які інші варіанти поліпропіленової продукції для упаковки товару.

Затребуваність біг-бегів на 2 ручки

Завдяки своїй універсальності м’яка тара затребувана практично в кожній із сфер господарювання.  Конструктивною особливістю біг бегів на дві ручки є наявність спеціальних строп (ручок).  Така конструкція дозволяє спростити вантажно-розвантажувальний процес, а також переміщення м’яких контейнерів на складі або всередині транспортного засобу.

Місткість біг бегів може варіюватися від 300 кілограм до 2-х тон.  Ручки дозволяють більш рівномірно розподілити навантаження і зміцнюють упаковку.  До того ж, ручки є додатковою умовою безпеки роботи з важкими м’якими контейнерами з поліпропілену.

 

как правильно перевозить биг бэги

Найбільш часто біг-беги з двома ручками використовують в:

хімічній промисловості.  Це пов’язано з тим, що матеріал, з якого виготовлена ​​тара, практично не реагує з вмістом, а значить не виникне небажаних хімічних реакцій.  Купити біг беги на 2 ручки можна і для мінеральних добрив, побутової хімії та інших товарів хімпрому.

аграрній промисловості і сільському господарстві з кожним роком все більш активно використовують у своїй діяльності великогабаритну м’яку тару.  Двостропні контейнери відмінно справляються з перевезенням комбікормів, зерна, овочів, фруктів, а також відходів сільськогосподарської діяльності (виноградної лози, лушпиння насіння соняшнику, гречки та інших зернових культур).

харчовій промисловості — У великих мішках зручно перевозити і зберігати крупи, крохмаль, цукор, сіль, соду і інші продукти.

деревообробній промисловості пристосували біг-беги для перевезення і зберігання тирси, відходів деревообробної промисловості, біопалива і т.д.

 

Переваги біг-бегів на 2 ручки

Переваги біг-бегів також широкі, як і сфери їх використання.  До них слід віднести:

  1. Універсальність використання.
  2. Можливість перевезення і зберігання великих обсягів сипучих, гранульованих, рідких товарів.
  3. Мінімальна вага самої упаковки.
  4. Можливість механізувати завантаження і розвантаження м’яких контейнерів.
  5. Штабелювання упакованих товарів на складах або в транспортних засобах для перевезення.
  6. Матеріал виготовлення не здійснює впливу на вантаж.
  7. Можливість повторного використання.
  8. Економічність і невисока вартість продукції і т.д.Купити біг беги (big bag) оптом в Україні від виробника

Особливості виробництва біг бегів на 2 ручки

Біг-беги — це сучасна і функціональна тара для упаковки і транспортування будь-яких вантажів.  Переваги і затребуваність таких контейнерів пов’язана з властивостями матеріалу, з яких виготовляється упаковка.

Поліпропіленова нитка — міцний, надійний, міцний,

 

Поліпропіленова нитка — міцний, надійний, довговічний матеріал.  Він витримує тривалий вплив ультрафіолетового випромінювання (під прямими променями), завдяки чому товари, що знаходяться всередині контейнерів, можуть зберігатися на відкритих просторах.

Вартість біг бега на 2 ручки доступна і адекватна.  До того ж, в компанії BIGBAG-INTERA ви можете здійснити замовлення біг бегів, відшитих за індивідуальними мірками.

Де купити біг беги на 2 ручки в Україні

Купити оптом біг беги на 2 ручки можна за допомогою телефонного дзвінка в компанію BIGBAG-INTERA.  Досвідчені та кваліфіковані менеджери допоможуть підібрати ідеальний варіант конкретно для вашого вантажу, розкажуть про умови використання та зберігання м’яких контейнерів, а також зорієнтують за ціною біг перегонів.

 

Контактні телефони компанії для зв’язку:

 — 063 608 54 56 (Лайфселл);

 — 067 472 88 50 (Київстар).

Купити біг беги на 2 ручки в Україні — значить використовувати сучасне і універсальне рішення для упаковки самих різних продуктів.

 

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Пролистать наверх