Big Bag Intera — производство биг бэгов / бегов в Украине

Купити біг беги (big bag) оптом в Україні від виробника

Купити біг беги (big bag) оптом в Україні від виробника

 

Купити біг беги (big bag) оптом в Україні від виробника

варто тим, чия діяльність постійно пов’язана з перевезенням і зберіганням сипучих і інших дрібних товарів.

 

Сфера логістики, транспортувань, а також зберігання — безперервно розвивається і збільшується в обсягах.  Вважається, що першими біг перегонами були вироби з полотняного волокна, парусини і інших тканин, які надягали на спеціальну арматуру.  Така арматура служила опорною системою для контейнерів.  Однак перші вироби мали масу недоліків: низька зносостійкість, слабкі показники міцності, а також схильність до впливу навколишнього середовища.

Завдяки появі поліпропіленових волокон на початку 60-х років, матеріали для виготовлення біг-бегів були вдосконалені і вироби знайшли нові переваги.  З плином часу, попит на м’яку пакувальну тару посилився і використовувати поліпропіленові м’які контейнери стали в багатьох областях господарювання.

Такі м’які контейнери, які виготовляються з поліпропілену у останні роки залишили далеко позаду решту пакувальну тару, таку як ящики з фанери, дерева і т.д.  Популярність біг-бегів пов’язана з досить великим переліком їх переваг у використанні.

Однією з копаній, яка виробляє біг беги в Україні є черкаська компанія Bigbag-Intera.  З 2007 року компанія займається оптовими поставками поліпропіленової тари.  У 2012 році була запущена власна лінія виробництва.

Вже понад 13 років компанія відшиває біг беги за індивідуальними мірками.  Процес виробництва автоматизований, що дозволяє виконувати замовлення в мінімальні терміни.

На складі в компанії є в наявності найбільш ходові розміри, які можна купити без попереднього очікування.  Доставка біг-бегів здійснюється в такі міста України, як Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг та інші міста і регіони України.

Купити біг беги (big bag) оптом в Україні від виробника

 

Чому використовувати біг беги економно і ефективно:

 

Багато компаній, які займаються різними видами промисловості — почали активно використовувати в своїй діяльності не тільки біг-беги (big bag) різних модифікацій, а й поліпропіленові мішки, вкладиші в біг беги, а також спеціальні вкладиші в вагони або напіввагони.

Використання сучасних технологій у виробництві біг-бегів — дало можливість удосконалити конструкцію, а також надати виробам нові властивості.

 

Використовувати біг беги (big bag) ефективно і економно можна завдяки ряду переваг:

 

 1. Широкий спектр застосування. Такі м’які контейнери є вельми універсальними і можуть бути використані ефективно на будь-якому виробництві.
 2. Безліч конструктивних варіантів. Виробники біг-бегів можуть виробляють різні моделі різної місткості і різноманітної функціональності (з глухим дном, з клапаном для розвантаження матеріалів, з однією або декількома стропами і т.д.).
 3. Простота і зручність експлуатації. Такі м’які контейнери з поліпропілену мають невелику вагу, а в заповненому вигляді легко штабелюються.
 4. Міцний і надійний матеріал для виготовлення. Поліпропіленова тканина відрізняється довговічністю.
 5. Захист вантажів. При використанні поліпропіленових вкладишів в біг беги можна вберегти вантаж від впливу навколишнього середовища, що дозволяє зберігати м’які контейнери на відкритих площадках.
 6. Мінімізація втрат сипучих матеріалів.

Для чого потрібні біг-беги (big bag)?

 

  1. У харчовій промисловості можна купити великі мішки (біг-беги) для борошна, цукру, круп, солі.
  2. Активно використовуються біг беги в сільському господарстві. Українська компанія-виробник Bigbag-Intera (Черкаси) пропонує купити великі мішки на 1000 кг для добрив, а також для комбікорму, шроту, насіння, зерна тощо.
  3. Біг беги знайшли своє застосування в хімічній промисловості для транспортування і зберігання мінеральних добрив, а також всіляких сипучих речовин.
  4. Біг беги можуть спростити і будівельні роботи. Можна купити будівельні великі мішки для сміття, а також для транспортування піску, цементу, щебеню, бруківки і ін. М’які контейнери легко піднімаються звичайним навантажувачем, а також можуть переміщувати велику обсяги вантажів.
 1. Поліпропіленова тара високої міцності активно використовується в гірничодобувній промисловості для перевезення глини, руди, абразивних речовин і ін.
 2. Мішки великого обсягу можна використовувати і в деревообробній промисловості для зберігання і транспортування тирси, відходів промисловості, а також для перевезення біопалива.

 

Купити біг беги (big bag) оптом в Україні від виробника

 

Які біг беги можна купити оптом від виробника?

 

Компанія Bigbag-Intera пропонує придбати оптом різні поліпропіленові контейнери.  Так, в асортименті є:

 — біг беги на 2 ручки або двопетельний біг-беги (big bag) можуть бути з глухим дном або клапаном.  Зазвичай використовуються в хімічній, аграрній, харчової промисловості.

біг беги (big bag) на 4 ручки, біг беги на 4 cтропи — одні з найбільш універсальних м’яких контейнерів, які схожі на великі коробки з вшитими ручками (стропами).  Активно використовуються в будівництві, металургії, гірничодобувної промисловості і ін.

поліпропіленові мішки — відмінна упаковка для різних сипучих матеріалів невеликого обсягу.

поліпропіленові вкладиші в біг беги (big bag) забезпечують герметичність упаковки і неможливість опадам і іншим явищам природи зіпсувати.

вкладиші в напів вагон убезпечать ваш вантаж, який транспортується або зберігається в вагонах або напіввагонах.

 

Де купити біг беги (big bag) оптом в Україні

 

Купити біг беги оптом в Україні можна у компанії-виробника Bigbag-Intera.  Більш детальну інформацію можна дізнатися на сайті або у менеджерів, які не тільки зорієнтують по наявності готових м’яких контейнерів з поліпропілену, а й допоможуть підібрати оптимальний варіант з виготовлення в залежності від потреб вашого бізнесу.

Купити біг беги (big bag) оптом в Україні — це можливість забезпечити свій бізнес надійної, економічної і екологічної тарою.

 

Наша адреса: м. Черкаси, вул. Сурікова, 14

Контактні телефони:

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Пролистать наверх