Big Bag Intera — производство биг бэгов / бегов в Украине

Купить Біг Беги (big bag) від виробника в Україні

купить біг беги в Україні від виробника

Купить Біг Беги (big bag) від виробника в Україні

 

На сьогоднішній день біг-беги є універсальним засобом для упаковки і транспортування різноманітних товарів.  За великим рахунком, зовні вони схожі на дуже великі мішки або пакети, які мають ручки або стропи.  Найчастіше такий вид упаковки використовується для транспортування сипучих вантажів, незалежно від того чи це харчові або промислові товари.

 

Перші біг беги були використані в Японії для перевезення вантажів на залізниці.  Спочатку їх виготовляли з брезенту або бавовняних волокон і арматури.  Однак такі контейнери не відрізнялися особливою довговічністю.  У 50-х роках 20 століття після відкриття поліефірних і поліамідних волокон, м’які контейнери стали більш зносостійкими, завдяки включенню таких матеріалів до складу виробів.

Сьогодні виробництво і використання біг-бегів стає все більш популярним і в Україні, а дані досліджень стверджують, що щорічно обсяг виробництва даної продукції в світі збільшується на 10%.

 

купить биг беги в Украине

 

Де застосовуються біг беги?

З плином часу подібна упаковка для транспортування і зберігання стає все більш популярною у всіх сферах.  Найбільш часто м’які контейнери використовують в:

 — сільському господарстві.  Так, досить зручно зберігати і транспортувати не тільки урожай (пшениця, жито, ячмінь та інші культури), а й добрива, комбікорми, фрукти, овочі і ін.

харчовій промисловості — для зберігання транспортування борошна, цукру, всіх видів круп, крохмалю, солі та інших продуктів.

будівництві.  Біг беги зручні для перевезення цементу, щебеню, піску, гіпсу, а також для транспортування бруківки та інших будівельних матеріалів.

деревообробної промисловості — для вивезення стружки.

гірничодобувна промисловість — для перевезення руди, глини та інших порід.

Сфера застосування поліпропіленових біг бегів настільки широка, що використовувати їх можна практично скрізь.

Переваги поліпропіленової тари

Серед усіх позитивних експлуатаційних властивостей біг-бегів найбільш виділяються наступні:

 

 1. Високі параметри вантажопідйомності.
 2. Невисока вартість м’яких контейнерів.
 3. Тара підходить для транспортування будь-якими способами — залізничним транспортом, наземним, повітряним, морським.
 4. Простота вантажно-розвантажувального процесу.
 5. Висока зносостійкість тканини з поліпропілену.
 6. Універсальність призначення.
 7. У таких м’яких контейнерах з поліпропілену можна транспортувати не тільки сипучі матеріали, а й дрібні деталі (наприклад, кульки для підшипників).
 8. Підвищена ударостійкість. Такий тарі не страшні механічні пошкодження, поштовхи і всілякі удари під час перевезення.
 9. Поліпшені показники повітропроникності. Завдяки особливому переплетення поліпропіленових волокон в самому контейнері не створюються умови для гниття, а також для утворення цвілі і інших патогенних мікроорганізмів, що особливо важливо при транспортуванні і зберіганні продуктів харчування або сільськогосподарських товарів.
 10. Великий модельний ряд і розмірний ряд. За великим рахунком, клієнт може самостійно задати параметри, необхідні для пошиття біг перегонів. Місткість одного біг бігу може бути від 300-т кілограмів до 2-х тонн.
 11. Можливість штабелювання.
 12. Можливість повторного використання поліпропіленової тари.
 13. Можливість брендування шляхом нанесення логотипів, написів і контактів.

Де купити біг беги в Україні?

 

Безсумнівно, є багато компаній, які займаються продажем м’яких контейнерів.  Однак компанія Bigbag-Intera має ряд незаперечних переваг.  А саме:

 — 14 років досвіду роботи в даному сегменті ринку;

— 9 років досвіду власного виробництва в Україні і великогабаритної тари з поліпропілену;

— автоматизований виробничий процес дозволяє скоротити час на виготовлення тари за індивідуальними мірками;

— на складі у нас практично завжди є запас найбільш ходових розмірів м’яких контейнерів;

— оплатити замовлення ви можете будь-яким зручним способом;

— компанія Bigbag-Intera пропонує купити оптом біг-беги в Україні з доставкою в усі регіони країни.

 

Отримати консультацію або замовити биг беги (Україна) можна в телефонному режимі, а також ознайомившись з інформацією на сайті.

Наша компанія готова здійснити будь-яке замовлення — контейнерів зі стропами або нестандартної конфігурації.  Менеджери компанії завжди допоможуть знайти оптимальне рішення для вас і вашого бізнесу.

 

Асортимент біг бегів в компанії Bigbag-Intera

 

Купити біг беги в компанії Bigbag-Intera (Україна) можна різних варіантів, в залежності від того, який спосіб завантаження / розвантаження, тип перевезеного матеріалу.

 

купить биг беги в Украине

 

Найбільш ходовими моделями є:

 

біг беги на 2 ручки — мають зручний простір між двома ручками для завантаження або вивантаження матеріалу в контейнер.

біг беги на 4 ручки і біг беги на 4 cтропи зручні для переміщення за допомогою спеціальних кранів.

поліпропіленові мішки — один з найдешевших, але при цьому зручних і міцних способів перевезти і зберігати будь-які вантажі.

поліпропіленові вкладиші в біг беги необхідні для перевезення вантажів, які вимагають спеціальних умов.  Вони допомагають зробити м’який контейнер вологонепроникним, а також захистити від небажаних впливів навколишнього середовища.  Найбільш часто використовують для транспортування і зберігання хімічних реактивів, цементу, отрутохімікатів, добрив, харчових продуктів.

вкладиші в напів вагон призначені для захисту вантажів, що перевозяться у вагонах або напіввагонах.  Вони надійно закріплюються в вагоні і надійно захищають вантаж від прокидання або протікання.

Купити біг беги в Україні і зробити правильний вибір для ефективного зберігання та транспортування допоможе компанія Bigbag-Intera.

 

Наша адреса: м. Черкаси, вул. Сурікова, 14

Контактні телефони:

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Пролистать наверх